Napisz do nas

Zadzwoń do Tomka

Co to jest Coerver Coaching ? 

Coerver Coaching to uznana za najlepszą na świecie metoda treningu piłkarskiego dzieci i młodzieży. Pogram nauki i doskonalenia umiejętności gry skierowany jest do wszystkich piłkarzy i trenerów, najbardziej efektywne działanie metody można zaobserwować u młodych zawodników w wieku 4-18 lat. System Coerver’a skupia się głównie na rozwoju umiejętności indywidualnych i grze w małych grupach. Pierwszy program szkolenia Coerver Coaching opracowany został w 1984 przez Alfreda Galustiana i gwiazdę Chelsea – Charlie Cooke’a (inspirowali się oni naukami holenderskiego trenera Wiela Coervera – zwanego „Einsteinem futbolu”).

Najlepszym świadectwem uznania dla Coerver Coaching jest fakt, iż w procesach szkolenia młodych zawodników z metody tej intensywnie korzystają akademie piłkarskie czołowych klubów Europy: AC Milan, Real Madryt, Arsenal Londyn, Manchester United, Chelsea Londyn, Newcastle United, Fulham Londyn, Bayern Monachium, Olympique Marsylia, Rosenborg Trondheim. Piłkarzami, którzy piłkarskie szlify zdobywali dzięki metodzie Coerver Coaching są m.in.: Thomas Mueller, Arjen Robben, Boudewijn Zenden i Robbin van Persie.

Pin It

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Informacje o cookies | Polityka prywatności